Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Футбольний клуб «Вікторія» отримав почесну грамоту обласної ради за перемогу в Чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд.

Привітав із перемогою футболістів голова обласної ради Володимир Токар: «Такі досягнення – це, в першу чергу, престиж області і, по-друге, вагомий внесок у популяризацію та розвиток футболу на Сумщині. Хочу подякувати за це тренерам команд, керівникам та представникам Федерації футболу Сумщини, які вклали багато сил та професіоналізму у виховання талановитої спортивної молоді. І, звісно, безпосередньо футболістам, що доклали всіх зусиль для перемоги. Звісно, дякую спонсорам за підтримку команд».

Подяки обласної ради отримали також Президент футбольного клубу «Вікторія» Сергій Бондаренко, виконавчий директор клубу Геннадій Ткаленко, тренер воротарів Олександр Качоренко, а головний тренер Артем Радіонов – цінний подарунок: «Приємно, що наші досягнення відзначають, це стимулює йти вперед. Цьогоріч беремо участь у нових для нас змаганнях –Кубку України з футболу, де лише 2 аматорські команди, а інші – професійні. Хочемо привести в Миколаївку великий футбол!». Бажаємо хлопцям, щоб їх мрії здійснились і вони зіграли в Кубку з командою Прем’єр-ліги. Вболівальники з вами!