Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

ФК «Вікторія» вийшов у чвертьфінал Кубку Єдності. На турнірі в Дніпрі наші футболісти сьогодні записали у свій актив технічну перемогу над Новомиколаївською «Дружбою».

Ця перемога виводить підопічних Радіонова з групи, і вже завтра стане відомий суперник миколаївців. Ним може стати або «Олімпія» (Савинці), або місцевий «Дніпро». Сьогодні ж, щоб не втрачати час, Вікторія успішно зіграла товариський матч з командою «Дніпро-Ю19». З рахунком 3:0 чемпіони України святкували перемогу. Відзначились голами гравець, що перебуває на перегляді, Володимир Черніков та Вячеслав Шевченко. Таким чином сьогодні «Вікторія» двічі перемогла! Вітаємо наших футболістів із перемогами та виходом у чвертьфінал турніру!