Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

В рамках підготовки до зимового чемпіонату області 9 грудня команда «Барса-99» під керівництвом Олександра Ігумнова та Валерія Попова зіграла товариський матч з «Вікторією» із Жовтневого (тренер Артем Радіонов).

Активніше розпочали гості і вже на 20-ій хвилині у ворота «Барси-99» відзначився Максим Мисловський. Підопічні Олександра Ігумнова намагалися відігратися, але ворота «Вікторії» були непідступні. Натомість вже за 7 хвилин Олександр Стрибак подвоює результат своєї команди.

Після перерви, зробивши заміни, гравці «Барси-99» заграли жвавіше і на 75-ій хвилині було відновлено інтригу у матчі. Капітан команди Максим Щеглов? замкнувши прострільну передачу? забиває м’яч у ворота суперника.

Матч завершився з рахунком 1:2 на користь «Вікторії». В цілому матч видався дуже насиченим яскравими моментами. Навіть погода не зіпсувала гри ні глядачам, ні самим гравцям, повідомляє сайт ФЦ «Барса».