Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

ФК «Вікторія» подолала бар’єр «Єдності» і вийшла в ¼ фіналу Кубка України з футболу серед аматорських команд. У матчі-відповіді миколаївські футболісти змогли продемонструвати витримку та подекуди унікальні голи.

Хоча на перших хвилинах на штучному полі суперника підопічні Радіонова дозволили чернігівчанам відкрити рахунок. Далося взнаки штучне покриття футбольного поля. Потім рахунок зрівняв та вивів «Вікторію» вперед Владислав Середа. Спочатку реалізував пас Тараса Михайлюка, а потім «закрутив» подачу з кутового прямо в дальній кут воріт. Третій м’яч забив Андрій Нелін. У другому таймі, після низки замін, «Вікторія» дала змогу суперникам забити ще один м’яч, і на цьому поставили переможну крапку. Тепер суперником «Вікторії» у ¼ Кубка буде запорізький «Металург», який двічі з однаковим рахунком 3:1 обіграв роменський «Агробізнес-ТСК». Про дату та час зустрічі буде повідомлено додатково.