Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

ФК «Вікторія» провів перший матч зі своїм майбутнім суперником 1/4 Аматорського кубка України. Зустріч відбулась у рамках зимового турніру, що розпочався в Дніпрі.

Підопічні Артема Радіонова уже в першому таймі забили два голи, проте ці м’ячі не зарахував арбітр як офсайдні. Перша половина зустрічі завершилась із нічийним рахунком. У другому таймі тренер миколаївських футболістів повністю замінив основний склад команди.

Уже до середини другого тайму рахунок був 0:2 на користь запорізького «Металурга». Але ми зуміли втретє розписатися у воротах суперника – наш Олександр Стрибак забив красивий гол. Однак у підсумку «Вікторія» програла з рахунком 1:3.

Завтра наші футболісти зустрічаються з командою Прем’єр-ліги ФК «Зірка» з Кропивницького.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та сторінці ФК «Вікторія» у фейсбуці.