Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Підопічні Артема Радіонова знову перемогли на Дніпропетровщині, де грали в турнірі «Кубок Єдності».

В сьогоднішньому матчі оборона місцевої команди посипалась на перших хвилинах атаки футболістів «Вікторії». Уже в першому таймі наші гравці забили 5! м’ячів у ворота «Петриківки». Відзначились В’ячеслав Шевченко, Тарас Михайлюк, Андрій Кузьмін, Максим Ганжа та Андрій Нелін. У другому таймі тренер змінив склад команди й оцінив шанси гравців, що перебувають у складі команди на перегляді. Матч завершився з рахунком 0:5! Тепер «Вікторія» чекає результатів зустрічей своїх суперників – можливо, наші перемоги дозволять вийти з групи і продовжити виступ у цьому турнірі. Вітаємо наших хлопців із черговою яскравою перемогою!