Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Уперше в історії аматорського футболу України інтернет-видання «Sport Arena» формує символічну збірну півріччя та називає список 33 найкращих гравців Чемпіонату ААФУ сезону 2017/18.

26 команд із 16 областей, розділених на три групи, беруть участь у поточному Аматорському чемпіонаті України з футболу. Після літньо-осінньої частини сезону визначилися фаворити, але, за великим рахунком, у всіх трьох групах боротьба ще попереду, а перед фінальним етапом є місце для сенсацій.

ФК «Вікторія» (Миколаївка) один із лідерів за кількістю футболістів, що потрапили до цього списку.

1. Микола Зінченко – ФК «Вікторія» (Миколаївка Сумської області),

28 років, 7 матчів – 4 пропущених м’ячі – 4 шат-аути

Лідерство на проміжному етапі Групи 2 та чвертьфінальний аванс у кубку – це було зразкове півріччя «Вікторії» та досить сильний індивідуальний виступ воротаря миколаївців Зінченка.

2. Ілля Лубашев – ФК «Вікторія» (Миколаївка Сумської області),

26 років, 7 матчів

Цей універсал, здатний зіграти також і в півзахисті, пройшов дуже непогану школу в «Металурзі» (Донецьк) та «Іллічівці» (Маріуполь). Виступав у Другій лізі за «Шахтар» (Свердловськ, нині – Довжанськ).

3. Андрій Нелін – ФК «Вікторія» (Миколаївка Сумської області),

26 років, 7 матчів – 2 голи

Свого часу Нелін подавав великі надії, пройшов школу «Динамо», «Арсеналу», «Дніпра» та «Іллічівця», викликався в юнацькі збірні України. Врешті-решт, у ПФЛ дуже добре проявив себе у складі «Гірника-Спорт», здобувши медалі Першої та Другої ліг. Однак останніми роками Андрій виступає на аматорському рівні, з його приходом у «Вікторію» команда покращила оборонну гру. А сам номінальний захисник грає в опорній зоні, будучи першим редутом оборони своєї команди й вміло підключаючись на стандарти. ФК «Вікторія» – лідер своєї групи й учасник чвертьфіналу кубка, і в цьому є заслуга Неліна.

4. Андрій Кузьмін – ФК «Вікторія» (Миколаївка Сумської області),

22 роки, 7 матчів – 1 гол

Гравець, який пройшов школу луганської «Зорі», перейшов до «Вікторії» з друголігового ФК «Нікополь» у 2017 році. І за цей час зумів стати лідером півзахисту миколаївців, конструктором їхніх атак та серйозною зброєю віце-чемпіонів Сумщини. Допоміг команді стабільно відіграти літньо-осінній відрізок Чемпіонату ААФУ (а в своїй Групі 2 «Вікторія» лідирує, випереджаючи вічних конкурентів – роменчан), а також зіграв визначальну роль у кубковому протистоянні з «Єдністю», яке його команда виграла не без допомоги дубля Андрія.

ФК «Вікторія» вітає своїх гравців із заслуженою відзнакою футбольних професіоналів!