e-mail: sumy_office@lnz.com.ua | тел.: (05443) 97-3-82

ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі Facebook ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі Twitter ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі Google Plus ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі YouTube LNZ Group

Календар чемпіонату України з футболу серед аматорських команд

2016/2017

Група 2

1. МФК «Первомайськ» (Миколаївська обл.)

2. «Єдність» (Плиски Чернігівської обл.)

3. «Таврія-Скіф» (Роздол Запорізької обл.)

4. ФК «Врадіївка» (Миколаївська обл.)

5. «Металіст 1925» (Харків)

6. «Авангард» (Корюківка Чернігівської обл.)

7. «Квадро» (Первомайський Харківської обл.)

8. «Соллі Плюс» (Харків)

9. «Полісся» (Житомир)*

10. «Вікторія» (Миколаївка Сумської обл.)

11. «Таврія» (Сімферополь)

ПЕРШЕ КОЛО. 2016 р.

1 тур, 13.08

2 тур, 20-21.08

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

1

9.10

МФК «Первомайськ» – «Таврія»

1:1

6

26.10

«Таврія» – «Квадро»

3:3

2

13.08

«Єдність» – «Вікторія»

2:2

7

20.08

«Соллі Плюс» – «Авангард»

4:0

3

13.08

«Таврія-Скіф» – МФК «Житомир»

2:0

8

21.08

«Інгулець-3» – «Металіст 1925»

1:2

4

5.04

«Металіст 1925» – «Соллі Плюс»

9

20.08

ФК «Врадіївка» – МФК «Житомир»

1:0

5

12.11

«Авангард» – «Квадро»

1:2

10

20.08

«Вікторія» – «Таврія-Скіф»

1:1

11

21.08

МФК «Первомайськ» – «Єдність»

2:3

3 тур, 27.08

4 тур, 3-4.09

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

12

24.09

«Єдність» – «Таврія»

1:0

17

3.09

«Соллі Плюс» – «Таврія»

5:0

13

27.08

«Таврія-Скіф» – МФК «Первомайськ»

6:2

18

3.09

«Інгулець-3» – «Квадро»

2:2

14

27.08

«Вікторія» – ФК «Врадіївка»

1:0

19

3.09

МФК «Житомир» – «Авангард»

2:1

15

27.08

«Металіст 1925» – МФК «Житомир»

0:0

20

3.09

«Вікторія» – «Металіст 1925»

0:0

16

27.08

«Квадро» – «Соллі Плюс»

2:3

21

4.09

МФК «Первомайськ» – ФК «Врадіївка»

0:0

22

3.09

«Єдність» – «Таврія-Скіф»

1:1

5 тур, 10-11.09

6 тур, 17-18.09

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

23

10.09

«Таврія-Скіф» – «Таврія»

5:2

28

17.09

«Інгулець-3» – «Таврія»

3:4

24

10.09

ФК «Врадіївка» – «Єдність»

0:1

29

17.09

МФК «Житомир» – «Соллі Плюс»

0:1

25

11.09

«Металіст 1925» – МФК «Первомайськ»

9:1

30

17.09

«Вікторія» – «Квадро»

0:5

26

10.09

«Авангард» – «Вікторія»

0:3

31

18.09

МФК «Первомайськ» – «Авангард»

1:0

27

10.09

«Квадро» – МФК «Житомир»

2:0

32

17.09

«Єдність» – «Металіст 1925»

0:1

33

17.09

«Таврія-Скіф» – ФК «Врадіївка»

2:1

7 тур, 1.10

8 тур, 15-16.10

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

34

1.10

ФК «Врадіївка» – «Таврія»

1:1

40

16.10

«Таврія» – МФК «Житомир»

0:1

35

1.10

«Металіст 1925» – «Таврія-Скіф»

1:0

41

19.10

МФК «Первомайськ» – «Соллі Плюс»

2:4

36

1.10

«Авангард» – «Єдність»

2:1

42

15.10

«Єдність» – «Квадро»

3:1

37

1.10

«Квадро» – МФК «Первомайськ»

2:1

43

15.10

«Таврія-Скіф» – «Авангард»

2:0

38

1.10

«Соллі Плюс» – «Вікторія»

3:0

44

08.10

ФК «Врадіївка» – «Металіст 1925»

1:3

39

1.10

«Інгулець-3» – МФК «Житомир»

0:4

1


9 тур, 22-23.10

10 тур, 29-30.10

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

45

23.10

«Металіст 1925» – «Таврія»

5:2

50

30.10

«Таврія» – «Вікторія»

0:0

46

22.10

«Авангард» – ФК «Врадіївка»

0:2

51

30.10

МФК «Первомайськ» – МФК «Житомир»

1:1

47

22.10

«Квадро» – «Таврія-Скіф»

0:2

52

10.06

«Таврія-Скіф» – «Соллі Плюс»

48

22.10

«Соллі Плюс» – «Єдність»

1:1

53

29.10

ФК «Врадіївка» – «Квадро»

0:1

49

22.10

МФК «Житомир» – «Вікторія»

0:0

54

30.10

«Металіст 1925» – «Авангард»

5:1

11 тур, 5.11

Дата

Команди

Р

55

5.11

«Авангард» – «Таврія»

0:3

56

5.11

«Квадро» – «Металіст 1925»

0:2

57

5.11

«Соллі Плюс» – ФК «Врадіївка» тп

3:0

58

5.11

МФК «Житомир» – «Єдність»

1:0

59

5.11

«Вікторія» – МФК «Первомайськ»

1:0

ДРУГЕ КОЛО. 2017 р.

12 тур, 8.04

13 тур, 15.04

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

60

12.11

«Соллі Плюс» – «Металіст 1925»

2:0

65

15.04

«Квадро» – «Таврія»

61

8.04

«Квадро» – «Авангард»

66

15.04

«Авангард» – «Соллі Плюс»

62

8.04

«Вікторія» – «Єдність»

67

15.04

«Полісся» – ФК «Врадіївка»

63

8.04

«Полісся» – «Таврія-Скіф»

68

15.04

«Таврія-Скіф» – «Вікторія»

64

8.04

«Таврія» – МФК «Первомайськ»

69

15.04

«Єдність» – МФК «Первомайськ»

14 тур, 22.04

15 тур, 29-30.04

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

70

22.04

«Таврія» – «Соллі Плюс»

75

29.04

ФК «Врадіївка» – «Вікторія»

71

22.04

«Авангард» – «Полісся»

76

29.04

«Полісся» – «Металіст 1925»

72

22.04

«Таврія-Скіф» – «Єдність»

77

29.04

«Соллі Плюс» – «Квадро»

73

22.04

ФК «Врадіївка» – МФК «Первомайськ»

78

29.04

«Таврія – «Єдність»

74

22.04

«Металіст 1925» – «Вікторія»

79

30.04

МФК «Первомайськ» – «Таврія-Скіф»

16 тур, 6-7.05

17 тур, 13-14.05

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

80

6.05

«Таврія» – «Таврія-Скіф»

85

13.05

«Соллі Плюс» – «Полісся»

81

6.05

«Єдність» – ФК «Врадіївка»

86

13.05

«Квадро» – «Вікторія»

82

6.05

«Вікторія» – «Авангард»

87

13.05

ФК «Врадіївка» – «Таврія-Скіф»

83

6.05

«Полісся» – «Квадро»

88

13.05

«Металіст 1925» – «Єдність»

84

7.05

МФК «Первомайськ» – «Металіст 1925»

89

14.05

«Авангард» – МФК «Первомайськ»

18 тур, 20-21.05

19 тур, 27-28.05

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

90

20.05

«Таврія» – ФК «Врадіївка»

95

27.05

«Полісся» – «Таврія»

91

20.05

«Таврія-Скіф» – «Металіст 1925»

96

27.05

«Авангард» – «Таврія-Скіф»

92

20.05

«Єдність» – «Авангард»

97

27.05

«Квадро» – «Єдність»

93

20.05

«Вікторія» – «Соллі Плюс»

98

28.05

«Соллі Плюс» – МФК «Первомайськ»

94

21.05

МФК «Первомайськ» – «Квадро»

99

28.05

«Металіст 1925» – ФК «Врадіївка»

20 тур, 3-4.06

21 тур, 10-11.06

Дата

Команди

Р

Дата

Команди

Р

100

3.06

ФК «Врадіївка» – «Авангард»

105

29.10

«Соллі Плюс» – «Таврія-Скіф»

1:3

101

3.06

«Таврія-Скіф» – «Квадро»

106

10.06

«Вікторія» – «Таврія»

102

3.06

«Єдність» – «Соллі Плюс»

107

10.06

«Квадро» – ФК «Врадіївка»

103

3.06

«Вікторія» – «Полісся»

108

10.06

«Авангард» – «Металіст 1925»

104

4.06

«Таврія» – «Металіст 1925»

109

11.06

«Полісся» – МФК «Первомайськ»

2


22 тур, 17-18.06

Резервні дні, 17 та 24.05

Дата

Команди

Р

Тур

Дата

Команди

110

31.05

«Металіст 1925» – «Квадро»

111

17.06

«Таврія» – «Авангард»

112

17.06

ФК «Врадіївка» – «Соллі Плюс»

113

17.06

«Єдність» – «Полісся»

114

18.06

МФК «Первомайськ» – «Вікторія»

*Примітка: МФК «Житомир» з другого кола чемпіонату братиме участь у змаганнях під назвою «Полісся» (Житомир).

Перенесені матчі мають відбутися не пізніше, ніж за два тури до закінчення групового етапу.

Комісія з проведення змагань ААФУ

Турнірне становище команд на 17 березня 2017 року

М

КОМАНДА

І

В

Н

П

Р/М

О

1

СОЛЛІ Плюс (Харків)

10

8

1

1

27­8

25

2

Металіст 1925 (Харків)

10

7

2

1

26­7

23

3

Таврія­Скіф (с.Роздол)

10

7

2

1

24­9

23

4

Квадро (Первомайський)

10

5

1

4

18­15

16

5

Єдність (с.Плиски)

10

4

3

3

13­11

15

6

Вікторія (смт. Миколаївка)

10

3

5

2

8­11

14

7

МФК Житомир

10

3

3

4

5­8

12

8

ФК Врадіївка

10

2

2

6

6­12

8

9

Таврія (Сімферополь)

10

1

4

5

12­22

7

10

МФК Первомайськ

10

1

3

6

11­27

6

11 Авангард (Корюківка)

10

1

0

9

5­25

3

1 тур

Рах­к К­сть

матчу глядачів

12 листопада(субота)

Авангард (Корюківка) ­ Квадро (Первомайський)

1:2

100

12 тур

Рах­к К­сть

матчу глядачів

СОЛЛІ Плюс (Харків) ­ Металіст 1925 (Харків)

2:0

3000

1

Скотаренко Денис

Квадро (Первомайський)

9

9

2

Жигалов Сергій

Таврія­Скіф (с.Роздол)

9

7

3

Давидов Сергій

Металіст 1925 (Харків)

10

7

4

Коробкін Владислав

СОЛЛІ Плюс (Харків)

9

5

(2)

5

Яценко Олександр

СОЛЛІ Плюс (Харків)

7

3

6

Співак Євген

СОЛЛІ Плюс (Харків)

8

3

7

Невмивака Дмитро

Таврія­Скіф (с.Роздол)

8

3

(1)

8

Наполов Сергій

Металіст 1925 (Харків)

9

3

9

Кривий Максим

Таврія­Скіф (с.Роздол)

9

3

10

Синиця Олег

Металіст 1925 (Харків)

10

3

(1)

1

Єфремов Андрій

Єдність (с.Плиски)

2

Височан Денис

Інгулець­3 (Петрове)

3

Зенченко Олексій

Єдність (с.Плиски)

4

Кривий Максим

Таврія­Скіф (с.Роздол)

01.07.2017

5

Мельниченко Олексій

Авангард (Корюківка)

6

Синиця Олег

Металіст 1925 (Харків)

01.07.2017

7

Сорокин Андрій

Інгулець­2 (Петрове)

Виробництво:

На полях досі гаряче

Триває битва за врожай кукурудзи. Через несприятливі погодні умови аграрії…
Читати далі...

Обстежили озимину

Спеціалісти агрофірми «Вікторії» обстежили посіви озимої пшениці. За словами…
Читати далі...

ОРГАНІЧНІ ДОБРИВА В ПОЛЯ

На полях агрофірми триває процес внесення органіки.
Читати далі...

Останні новини:

Турбуємося про території, на яких працюємо!

Сучасну електрокосу подарували представники агрофірми «Аграрій-4» (групи…
Читати далі...

У центрі уваги Анастасівка

Менше року група компаній ЛНЗ працює на Роменщині, але активно вже продовжує…
Читати далі...

Наші герої

Працівники агрофірми «Вікторія» отримали відзнаки «Ветеран війни» за службу в…
Читати далі...

Новини LNZ Group:

Умные деньги: LNZ Group инвестирует $15 млн в элеватор и заходит в сегмент агрохимии

Агрохолдинг LNZ Group — один из флагманов сельскохозяйственной отрасли Украины.…
Читати далі...

LNZ Group повертається до традиційного обробітку ґрунту

LNZ Group (Черкаська область) відмовляється від технологій оброблення ґрунту…
Читати далі...

Новини ФК "Вікторія":

Футболісти «Вікторії» повернулися з відпустки

У перший робочий день команда зустрілась з керівництвом клубу. Говорили про…
Читати далі...

Викликали в збірну України

Гравці футбольного клубу «Вікторія» викликані на перегляд до студентської…
Читати далі...

Захищаємо футбольний газон

Наші спеціалісти готують футбольні поля до зими. Після підживлення трави…
Читати далі...

ЗМІ:

«Виктория» вышла в лидеры

В чемпионате Украины по футболу среди любителей состоялся второй тур.
Читати далі...

ФК "Виктория" одержал первую победу в чемпионате в 30-градусную жару

0: 1! С таким счетом подопечные Артема Радионова завершили первый тур…
Читати далі...

На Сумщине LNZ Group реализует крупнейший в регионе аграрный проект

В г. Белополье началось строительство элеваторного комплекса — крупнейшего за…
Читати далі...

Ми у Facebook: