Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Вперше на території «LNZ Group» побував Генеральний директор «Монсанто» в Україні Джастін Вулф. Візит відбувся в рамках зустрічі керівництва «LNZ Group» та «Монсанто», що днями зустрілися на території Лебединського насіннєвого заводу.

Наша співпраця перебуває на високому рівні і повинна такою ж залишатися. Компанія «LNZ» - перевірений часом надійний партнер, - зазначив Джастін Вулф.

Бізнес-партнери подякували один одному за плідну співпрацю та наголосили, що із задоволенням продовжать працювати над спільними як поточними, так і новими проектами.

У ході зустрічі, представники «Монсанто» окреслили партнерам певні кадрові зміни, що відбулися в структурі компанії, обговорили появу на насіннєвому ринку нових гібридів та розповіли про подальші плани по співпраці з «LNZ Group». Зокрема, запевнили, що зважаючи на складне економічне становище в країни, ціна на насіння для партнерів підніматися не буде.

Варто відзначити що компанія «Monsanto» є стратегічним партнером для «LNZ». Співробітництво здійснюється у всих напрямках діяльності: насінництво (20% площ під гібридизацію кукурудзи відведені під «Монсанто»), заводське виробництво (35% потужностей насінневого заводу «ЛНЗ» працюють для «Монсанто», виробляючи насіння до готового мішка), дистрибуція («ЛНЗ» є 2-м дистрибутором компанії «Монсанто» по об’ємам продажів насіння кукурудзи в Україні)