e-mail: sumy_office@lnz.com.ua | тел.: (05443) 97-3-82

ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі Facebook ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі Twitter ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі Google Plus ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі YouTube LNZ Group

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

Відзнаку технічному директору агрофірми «Вікторія» Роману Бабенку вручив віце-президент Сумської обласної федерації дзюдо Сергій Колесніченко на відкритому Кубку України з дзюдо, який пройшов у Сумах. Змагання відвідали представники з 21 регіону України та з-закордону.

Керівництво агрофірми «Вікторії» взяло участь у круглому столі сумських аграріїв. Напередодні професійного свята аграрії говорили про здобутки та перспективи. До обговорення та привітань долучився голова облдержадміністрації Микола Клочко. За його словами, аграрний сектор відіграє важливу роль в економіці області.

На полях агрофірми тривають наукові дослідження щодо визначення економічної та агрономічної ефективності засобів захисту рослин. Усі учасники експерименту можуть пропонувати свої ідеї щодо того, як убезпечити озимину від різних шкідливих чинників.

40 гектарів наукових дослідів. За ініціативи заступника генерального директора з виробництва Володимира Шуляка цьогоріч агрофірма «Вікторія» розпочала низку наукових досліджень для визначення економічної та агрономічної ефективності засобів захисту рослин.

На Білопільщині активно розвивають тваринництво. Флагманом тут заслужено вважають агрофірму «Вікторія», яка зосередила на своїх фермах 80% голів ВРХ всього району. Завдяки цьому у селах розвивається інфраструктура, наповнюються місцеві бюджети, а люди мають роботу, за яку отримують гідну заробітну плату.

2 місяця тому, за розпорядженням керівника Сумського відділення групи компаній Лебединського насіннєвого заводу Сергія Бондаренка, на всіх підприємствах «LNZ Group» орендну плату за земельні ділянки підняли до 10%. Ця подія викликала неабиякий резонанс, адже ще декілька років про такі «відсотки» пайовики і не мріяли, а в деяких районах Сумщини лише зараз почали переходити на 5%.

Про відсотки, оренду паїв та перспективи у сільському господарстві інтерв’ю для газети «Агровісник Сумщини» з керівником Сумського відділення групи компаній LNZ, генеральним директором агрофірми «Вікторія» Сергієм Бондаренком.

Сьогодні, в День Незалежності України, керівник агрофірми «Вікторія» Сергій Бондаренко отримав міністерську відзнаку за активну участь у розбудові українськоі фізичної культури, підтримку талановитої спортивної молоді та розбудову спортивної інфраструктури!

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Наприкінці літа працівники сільського господарства, дачники та городники підводять підсумки свої роботи – збирають перші врожаї. Тут ви можете побачити, як це роблять у різних країнах світу, а роблять в окремих випадках дуже цікаво! Приємного перегляду!

Шановні пайовики! На нашому сайті http://viktoriya.sumy.ua/ з’явився розділ «Пайовикам», у якому ви можете особисто звернутися до керівництва Сумського відділення групи компаній «ЛНЗ» («LNZ Group»).

Авторитетне українське видання ELEVATORIST.COM включило наш елеватор у свою карту.

Керівник агрофірми «Вікторія» Сергій Бондаренко отримав подяку від ветеранів АТО Білопільщини. Саме завдяки нашому підприємству понад 30 АТОвців району стали господарями 62-х гектарів землі.

Уже стає гарною святковою традицією, що в травні, коли наше селище відзначає свій День народження, агрофірма «Вікторія» організовує масштабні проекти, щоб Вам веселіше та цікавіше святкувалося. Так буде і цього разу!

Виробнитво:

На полях досі гаряче

Триває битва за врожай кукурудзи. Через несприятливі погодні умови аграрії…
Читати далі...

Обстежили озимину

Спеціалісти агрофірми «Вікторії» обстежили посіви озимої пшениці. За словами…
Читати далі...

ОРГАНІЧНІ ДОБРИВА В ПОЛЯ

На полях агрофірми триває процес внесення органіки.
Читати далі...

Останні новини:

Вітання генерального директора агрофірми «Вікторія» з професійним святом

Шановні земляки! Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників…
Читати далі...

Романа Бабенка відзначили в обласній федерації дзюдо

Відзнаку технічному директору агрофірми «Вікторія» Роману Бабенку вручив…
Читати далі...

Сумські аграрії дивляться в бік азіатських продовольчих ринків

Керівництво агрофірми «Вікторії» взяло участь у круглому столі сумських…
Читати далі...

Новини LNZ Group:

На полях LNZ Group триває збір урожаю

На початку вересня компанія LNZ Group розпочала збір урожаю на полях трьох…
Читати далі...

Більший врожай = кращі прибутки

Ви ще досі приносите жертви богам родючості та чекаєте на їхню милість? :)…
Читати далі...

ЗМІ:

Открытие элеватора агрофирмы Виктория запланировано на октябрь

На строящемся элеваторе агрофирмы «Виктория» (LNZ group) в г. Белополье Сумской…
Читати далі...

«Виктория» вышла в лидеры

В чемпионате Украины по футболу среди любителей состоялся второй тур.
Читати далі...

ФК "Виктория" одержал первую победу в чемпионате в 30-градусную жару

0: 1! С таким счетом подопечные Артема Радионова завершили первый тур…
Читати далі...

Ми у Facebook: