e-mail: sumy_office@lnz.com.ua | тел.: (05443) 97-3-82

ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі Facebook ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі Twitter ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі Google Plus ТОВ Агрофірма Вікторія у соцмережі YouTube LNZ Group

5 липня на потужностях Лебединського насіннєвого заводу відбулася друга зустріч у рамках «Дня клієнта». Цього разу в гості до LNZ Group завітали аграрії з Вінничини та Житомирщини.

За традицією, що вже склалася, спеціалісти представили гостям власні напрацювання та новинки, які використовує компанія для виробництва якісного продукту. Також гості змогли побачити поля компанії та дізнатися про особливості вирощування кукурудзи та соняшника, зокрема використання поливних систем та генеричних засобів захисту рослин тощо.

Голова наглядової ради Дмитро Кравченко представив аграріям нову генеричну компанію «УкрАгроПротект», яка входить до складу LNZ Group. Він наголосив, що сьогодні саме використання ефективних генеричних засобів захисту рослин може у результаті зменшити собівартість продукції.

  • Система захисту, з якою ми працюємо сьогодні, - це певний мікс пост-патентних препаратів, яких ми використовуємо близько 80% і мультинаціональної хімії - 20%. З генеричними препаратами ми знайомі вже багато років, адже використовували її ще з того часу, коли у нас було лише 200 га землі. Тобто фактично ми на ній росли. Коли сьогодні ми обираємо, що купувати, спочатку вивчаємо аналітику цін. Адже, наприклад, різниця у вартості препарату Гліфосад у різних виробників становить 30 центів на 1л. Коли ж ми ухвалюємо рішення, у якого виробника придбати цей ЗЗР, то не обираємо найдешевшого. У першу чергу ми думаємо про своє аграрне виробництво, яке сьогодні дає нам близько 80% усього прибутку, що генерує ЛНЗ. Особисто я – противник зайвих ризиків, тому ми дуже прискіпливо ставимось до вибору виробників, якими обробляємо культури на своїх полях, і ціна для нас – не той критерій, на який ми звертаємо увагу в першу чергу, - наголосив Дмитро Кравченко.

Щоб партнери на власні очі побачили, як компанія вирощує культури та яка різниця між використанням оригінальної та генеричної хімії, гостей запросили на екскурсію полями LNZ Group.

  • Під час екскурсії партнери змогли побачити поля з товарними посівами, де культури обробляли генеричними препаратами (зокрема грунтовим гербіцидом Сахара (з діючою речовиною ацетохлор), страховими гербіцидами: Аксакал (з діючою речовиною флоросулам) і Муссон (з діючою речовиною нікосульфурон). А також клієнтам показали поля гібридизації, де ми обробляємо рослини виключно оригінальними хімічними препаратами. Гості побачили, що різниці у використанні генеричної та оригінальної хімії немає, оскільки усі поля абсолютно чисті від бур’янів, а кукурудза – здорова. Суттєва різниця між цими препаратами полягає не в якості, а лише в ціні, - наголосив директор з аграрного виробництва LNZ GrouрРоман Франчук.

Більшість клієнтів на потужностях LNZ Group побували вперше і були вражені побаченим.

  • Такі поїздки – чудова нагода ближче познайомитися з компанією. Ми співпрацюємо з LNZ Group, але раніше, купуючи продукцію, ми не мали уявлення про потужності заводу. Завдяки «Дню клієнта» ми змогли побачити, як виробляється продукція, як вирощується насіння, змогли поставити запитання, які нас цікавили. Одним словом, переконалися у високій якості товару, який пропонує ця компанія- зазначив директор фермерського господарства «Лада 2005» з Житомирщини Олександр Пушкарук.

Виробництво:

Обстежили озимину

Агрономи агрофірми «Вікторія» обстежили стани озимої пшениці. За словами…
Читати далі...

На полях досі гаряче

Триває битва за врожай кукурудзи. Через несприятливі погодні умови аграрії…
Читати далі...

Обстежили озимину

Спеціалісти агрофірми «Вікторії» обстежили посіви озимої пшениці. За словами…
Читати далі...

Останні новини:

Боремось із заметами

Два дні рясних снігопадів додали роботи і аграріям.
Читати далі...

Сто років відсвяткувала жителька Білопільщини!

Жителька села с. Миколаївка-Тернівська Сергіївської сільської ради, що на…
Читати далі...

Сучасні подарунки кращим вчителям

Агрофірма «Вікторія» нагородила кращих вчителів Сумщини за підсумками обласного…
Читати далі...

Новини LNZ Group:

А ви знали?

А ви знали, що до Другої світової війни кукурудзу збирали вручну?!
Читати далі...

Сучасна кукурудза в 1000 разів більше

У доісторичні часи кукурудза була більше схожа на інші злаки своїм розміром і…
Читати далі...

LNZ Group отримав статус офіційного дистриб’ютора компанії Bayer

Дистрибуційний напрямок компанії LNZ Group продовжує втілювати в життя свій…
Читати далі...

Новини ФК "Вікторія":

Пряма трансляція матчу ФК «Вікторія» - ФК «Полтава»

Шановні вболівальники, тут ви зможете переглянути онлайн трансляцію фіналу…
Читати далі...

ФК «Вікторія» фіналіст Кубку Пожечевського

Миколаївські футболісти переграли харківський «Металіст-1925» на турнірі під…
Читати далі...

ЗМІ:

«Виктория» вышла в лидеры

В чемпионате Украины по футболу среди любителей состоялся второй тур.
Читати далі...

ФК "Виктория" одержал первую победу в чемпионате в 30-градусную жару

0: 1! С таким счетом подопечные Артема Радионова завершили первый тур…
Читати далі...

На Сумщине LNZ Group реализует крупнейший в регионе аграрный проект

В г. Белополье началось строительство элеваторного комплекса — крупнейшего за…
Читати далі...

Ми у Facebook: