Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Керівництво агрофірми «Вікторії» взяло участь у круглому столі сумських аграріїв. Напередодні професійного свята аграрії говорили про здобутки та перспективи. До обговорення та привітань долучився голова облдержадміністрації Микола Клочко. За його словами, аграрний сектор відіграє важливу роль в економіці області.

Сьогодні агропромисловий комплекс Сумщини є одним із найпривабливіших напрямків для залучення інвестицій. За 10 місяців цього року в розвиток галузі вже залучили 1,3 мільярди гривень.

«Приклад роботи антирейдерських штабів доводить, що Сумська область одна з небагатьох, де порівняно з іншими регіонами мінімум конфліктів, що виникають на ґрунті земельних питань. Звісно, хотілося б більшої відповідальності з боку деяких виробників і збільшення обсягів вкладених коштів у розвиток територій, на яких вони здійснюють свою діяльність», – зауважив Микола Клочко.

Обговорювали й перспективи розширення зовнішніх ринків співпраці. Так, радник голови Львівської облдержадміністрації з міжнародного співробітництва Юрій Котик і заступник виконавчого директора Китайської торгової асоціації Василь Швець поділилися досвідом налагодження бізнес-контактів із Китаєм та Індією, де Сумщина зі своїм сільськогосподарським потенціалом може зайняти досить вагому нішу.

За словами заступника генерального директора з виробництва агрофірми «Вікторія» Володимира Шуляка, круглий стіл між агровиробниками та владою – це крок для відвертого діалогу щодо проблем і перспектив сумського сільгоспвиробництва. Також присутніх зацікавила пропозиція обласної влади допомогти сумським аграріям вийти на азіатські ринки.