Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Команда футбольного клубу «Вікторія» (Жовтневе) переграла в гостях з рахунком 1:0 одного з фаворитів чемпіонату області охтирський «Нафтовик-2». Гра була більш ніж напруженою.

Високий рівень підготовки охтирських виконавців дався взнаки. Нашим футболістам було непросто, але саме вони із перших хвилин контролювали хід поєдинку. І вже на 27 хвилині оборона «нафтовиків» «тріснула» – Сергій Акулінов вивів «Вікторію» вперед, і, як з’ясується пізніше, встановив кінцевий результат у цьому двобої «аграріїв» та «нафтовиків». Футболісти з Жовтневого до кінця матчу створили ще кілька моментів, проте скористатися ними не змогли. Тим не менш, навіть мінімальна перемога додала до скарбнички «Вікторії» три заповітні очки, що значно покращило турнірне становище команди в обласному чемпіонаті.