Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Лебединський насіннєвий завод, що на Шполянщині, продовжує приймати гостей.

Наприкінці минулого тижня досвід заводу переймали учасники бізнес-туру «Виробництво якісного насіння в Україні», а сьогодні з роботою заводу ознайомився голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Очільника області вразили виробничі потужності заводу, зокрема, процес обробки насіння, яке доставляють у цехи з поля та дослідження його якості у сучасній заводській лабораторії.

– Таким підприємствам держава повинна створювати максимальні умови для роботи, розпочинаючи з надання земельної ділянки до створення необхідної інфраструктури, як це відбувається у європейських країнах. Лише в таких умовах інвестор зможе працювати, – наголосив Юрій Ткаченко.

Водночас, як зазначило під час зустрічі керівництво LNZ Group (складовою частиною якого є Лебединський насіннєвий завод – ред.), значної підтримки від держави досі не було. Тож, можливо, саме візит губернатора змінить ситуацію. Адже Юрій Ткаченко був не менш вражений і об’ємом допомоги, яку завод надає місцевим громадам. У цьому він пересвідчився, побувавши на тенісному корті, який зведений у селі Лебедин коштом заводу, а також на будівництві сучасного стадіону поблизу місцевої школи, який також фінансують заводчани. Окрім того, нещодавно заводом було придбано новий цифровий флюорограф для районної поліклініки, вартістю близько півтора мільйона гривень.

Джерело: provse.ck.ua