Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Аншлаг на трибунах, відомі гості та матч чемпіонату області.

17 жовтня у селищі Жовтневе Білопільського району відбулася спортивна подія року – відкрили унікальний стадіон. Унікальний він тим, що це єдиний стадіон такого рівня, розміщений у сільській місцевості. До того ж при його будівництві були враховані всі вимоги Федерації футболу України. Площа поля — 100х65 м з газонним трав’яним покриттям. Стадіон облаштований сучасною системою зрошення і освітлення.

На території футбольного стадіону зведена двоповерхова будівля, в якій розміщені роздягальні, душові для гравців і тренерів, а також тренувальні класи. Є на полі і трибуни, з розрахунку на півтисячі уболівальників. На святі спорту і здорового способу життя у Жовтневому були присутні чиновники місцевого та обласного рівнів, представники Федерації футболу України, сумські спортсмени. Голова Сумської ОДА Микола Клочко підкреслив, що будівництво стадіону з ініціативи підприємців — це приклад соціально-відповідального бізнесу.

Відразу після відкриття стадіону на ньому розіграли перший матч. За першість Кубка області поборолися ФК «Вікторія» (смт Жовтневе) і команда «Нафтовик-2» (м. Охтирка). Символічно, що перемогли господарі нового стадіону — з рахунком 3: 1.

Фото: В.КОВАЛЕНКА

Джерело: Сумщина