Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

У селищі Жовтневе Білопільського району на Сумщині за участі понад тисячі місцевих жителів та гостей з навколишніх населених пунктів урочисто відкрили новий сучасний стадіон футбольного клубу «Вікторія», споруджений на кошти місцевого однойменного господарства.

Як повідомив президент ФК генеральний директор агрофірми «Вікторія» Сергій Бондаренко, об’єкт споруджено в рекордно короткі терміни — за менш як 5 місяців. Споруда відповідає всім вимогам Федерації футболу України для стадіонів цього класу. Зокрема, поле розміром 100х65 метрів оснащене системою зрошення та освітлення. Трибуни розраховані на 500 глядачів, обладнана бігова стометрова доріжка.

В окремій адміністративній будівлі — навчально-тренувальні класи, кімната для суддів, роздягальні, душові, санвузли тощо.

Наступного року агрофірма планує продовжити будівництво, а саме — облаштує тренувальне поле, волейбольний та дитячий майданчики.

З яскравою спортивною подією учасників свята привітали голова Сумської ОДА Микола Клочко, селищний голова Жовтневого Ігор Федина, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов, представники районної влади, громадськості, духовенства. Вони побажали «Вікторії» перемог на хлібних і спортивних полях.

Місцева футбольна команда створена 19 років тому. Тричі ставала чемпіоном району, а цього року вперше подала заявку на участь у чемпіонаті області та змаганнях на Кубок Сумщини.

На новому стадіоні у день відкриття «Вікторія» зіграла матч у рамках обласного чемпіонату з командою «Нафтовик-2» з Охтирки. І впевнено перемогла з рахунком 3:1.

За словами Сергія Бондаренка, на часі створення власної дитячо-юнацької спортивної школи, аби хлопці й дівчата набували досвіду і в майбутньому склали гідну зміну сьогоднішнім спортсменам.

Джерело: Урядовий кур'єр