Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Аншлаг на трибунах, відомі гості і матч Кубку області – таким ажіотажем супроводжувалося відкриття свого роду унікального стадіону ФК «Вікторія» в селищі Жовтневе Білопільського району, що на Сумщині. Особливість цієї арени полягає у тому, що вона єдина такого рівня, розташована у сільській місцевості.

До того ж, при спорудженні стадіону були враховані всі технологічні вимоги Федерації футболу України. Площа поля – 100х65 з натуральним покриттям. Стадіон обладнаний сучасною системою поливу та освітлення.

На території футбольної арени зведено двоповерхову будівлю, де розміщуються роздягальні, душові для гравців, тренерів та суддів, а також навчально-тренувальні класи. Трибуни стадіону здатні вмістити півтисячі вболівальників.

За словами віце-президента ФФУ Ігоря Кочетова, який був почесним гостем сумчан, навіть столичні поля інколи не можуть похвалитися такою високою якістю. Він висловив сподівання, що в Жовтневому вже цьогоріч пройдуть найцікавіші футбольні поєдинки. З нагоди урочистої події представник національної асоціації передав сільським школярам м’ячі та рюкзаки з інвентарем для проведення уроку футболу.

Одразу після відкриття стадіону на ньому відбувся і перший матч. За першість у Кубку області змагалися ФК «Вікторія» (смт. Жовтневе) та команда «Нафтовик-2» (м. Охтирка). Символічно, що перемогу з рахунком 3:1 здобули господарі нового стадіону.

До речі, виконком ФФ Сумщини ухвалив рішення про проведення фіналу обласного Кубку у неділю, 1листопада, саме на новій арені. За словами голови регіональної федерації Андрія Прохоровича – цей стадіон на сьогоднішній день є одним із кращих в області, а тому слугуватиме спортивною візитівкою краю.

Одразу після відкриття стадіону на ньому провели перший матч. За першість у Кубку області змагалися ФК

Джерело: Федерація Футболу України