Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

Днями на ім’я генерального директора агрофірми «Вікторія» Білопільського району на Сумщині Сергія Бондаренка надійшли два приємних повідомлення.

Насамперед за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху в Сумській області він удостоєний медалі і особистої подяки голови Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та визнаний лауреатом у номінації «Меценат року» загальнообласного конкурсу «Спортивна особистість Сумщини-2015», який на Слобожанщині проходить уже вдесяте.

Серед переможців конкурсу також видатні спортсмени, майбутні чемпіони, тренери, підприємці, ті, хто популяризує і підтримує спорт.

Вручаючи високі нагороди і відзнаки, голова Сумського обласного відділення НОК України, срібна призерка Олімпіади в Нагано біатлоністка Олена Петрова щиро подякувала Сергієві Бондаренку за вагомий внесок у розвиток спорту.

Зокрема, його стараннями в селищі Жовтневе споруджено футбольний красень-стадіон, на якому проходять матчі різних рівнів, тренуються місцеві спортсмени. Агрофірма також має власну футбольну команду «Вікторія» — активну учасницю чемпіонатів і турнірів, у яких здобуває перемоги і посідає призові місця.

І нині керівник агрофірми переймається підготовкою нового поля для юних спортсменів селища, аби вони мали всі умови для повноцінних тренувань і з користю проводили вільний час.

Джерело: УРЯДОВИЙ КУР'ЄР