Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

В агрофірмі «Колос», одному з провідних підприємств групи компаній ЛНЗ в Сумському регіоні, розпочали заготівлю сінажу люцерни. Господарство спеціалізується на молочному тваринництві, тому тут постійно шукають оптимальні методи годування великої рогатої худоби.

Сергій Пасько, керівник агрофірми «Колос»: «Цьогоріч, врожай як ніколи. Люцерна близько 70 см., відповідно достатня зелена маса. Повний комплекс вітамінів для стада буде забезпечений». Керівник підприємства Сергій Пасько розповідає, що вони постійно збільшують поголів’я ВРХ, а відтак мають на меті раціонально використовувати як посівні площі, так і працю людей. Володимир Шуляк, заступник керівника Сумського кластеру LNZ Group з виробництва: «Наші агрономи в цьому напрямку спрацювали на відмінно. А головне - люцерна отримала достатньо вологи, і за всіма науковими показниками ми день-у-день розпочали її збирання».

Маємо надію, що наша тваринницька галузь отримала якісні корми, які після консервування стануть основою зимового раціону всього поголів’я ВРХ.