Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

На полях агрофірми «Вікторія» повним ходом йде збирання гібридної кукурудзи для компанії «DuPont Pioneer» (США)– світового лідера в розробці та наданні сучасної генетики рослин.

Це – фінальний етап складного технологічного процесу виведення чистого гібриду кукурудзи.

За словами заступника генерального директора з виробництва ТОВ агрофірма «Вікторія» Володимира Шуляка, всі вимоги та стандарти американських партнерів виконали на високому рівні, тому й маємо хороший результат: «П’ятий рік поспіль агрофірма «Вікторія» демонструє високий рівень виробництва, згідно зі світовими стандартами, а тому наші заокеанські партнери з задоволенням з нами співпрацюють».

Американські аграрії довірили нашим працівникам вирощування гібридного насіння універсального призначення на площах майже півтори тисячі гектарів землі під зрошенням. Кукурудза, яка виросте з цього насіннєвого матеріалу, буде придатною як для харчування людей, так і для корму тварин. А ще – для виготовлення борошна, біопалива, силосу тощо. Це насіння підходить для вирощування майже по всій території України і за її межами, воно стійке до примх погоди та різних хвороб.