Фахівці та підрядні організації групи компаній ЛНЗ розпочали другий етап будівництва потужного та сучасного елеваторного комплексу в Білопіллі.
Минулоріч «LNZ Group» реалізувала найбільший інвестиційний проект на Сумщині за останні роки. За словами керівника Сумського відділення групи компаній Сергія Бондаренка, згідно з проектом, виробнича потужність елеватора сягає 77 тисяч тон.
Збудовано всі комунікації та інженерні мережі, залізниця, газопровід, лінія електропередач, адмінкорупс, лабораторія, автомобільні та залізничні ваги. Територія елеватору – 12 гектарів. Він розташований за адресою: Сумська область, м. Білопілля, вул. Ворожбянський шлях, 58.
Підприємство розширює власні виробничі потужності, а відповідно – і власні можливості.
«Цей елеватор дозволить нашим компаніям зробити своє виробництво більш продуктивним та незалежним. Крім цього, Білопілля отримало 60 нових робочих місць, податки, а головне – сучасний функціонуючий об’єкт на території райцентру» – зазначив Сергій Бондаренко. І додав, що цей проект є гарантією стабільної роботи підприємств «LNZ Group» на десятки років.
Характеристики нового елеваторного комплексу:
- автоматизована система керування технологічним процесом від приймання зерна з автотранспорту, очищення, сушіння, зберігання до його відвантаження на автомобільний чи залізничний транспорт;
- силоси зберігання сухого зерна оснащені сучасною багаторівневою системою контролю температури всередині ємностей, що гарантує чітке дотримання контрактних показників якості зерна;
- автоматичний пробовідбірник зерна із автомобільного транспорту;
- транспортне та очисне обладнання елеваторного комплексу оснащене системою аспірації повітря;
- лабораторія обладнана передовими засобами контролю якості продукції;
- зручне логістичне розташування, близькість автомобільних шляхів обласного та державного значення, власна залізнична колія.
Переваги нового елеваторного комплексу:
- дві незалежні технологічні лінії, що дає можливість одночасно приймати як різні культури, так і зерно різної якості;
- продуктивність транспортного обладнання кожної технологічної лінії елеваторного комплексу – 250 тон зерна на годину.
За словами Сергія Бондаренка, завершення будівництва другої черги заплановано на жовтень 2018 року.