Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

В агрофірмі «Вікторія» розпочали посів гібридів кукурудзи та соняшника для американської компанії «DuPont Pioneer». 5 років білопільські аграрії вирощують бездоганний посівний матеріал для відомого бренда.

На базі підприємства знаходяться найбільші в світі площі гібридизації кукурудзи під зрошенням цієї компанії. Вирощене насіння «DuPont Pioneer» реалізує для аграрних компаній України та світу. Його якість, за результатами минулорічних досліджень європейських лабораторій, становить 100 відсотків.

Володимир Шуляк, заступник генерального директора з виробництва агрофірми «Вікторія»: «Співпраця з року в рік продовжується, і наші заокеанські партнери дають високу оцінку роботі наших агрономів, механізаторів, що вчасно і якісно справляються з поставленими завданнями. Ми починали з насіння кукурудзи, тепер уже збільшуємо площі – з минулого року вирощуємо гібриди соняшника. Важка і відповідальна праця, тому в рази приємніше, що вона нам під силу й ми відповідаємо за результат і якість насіння».