Є питання? Телефонуй нам: 05443-97-1-52

В агрофірмі «Колос», одному з провідних підприємств групи компаній ЛНЗ в Сумському регіоні, розпочали заготівлю злакового сінажу.

Господарство спеціалізується на молочному тваринництві, тому тут постійно шукають оптимальні методи годування ВРХ. Олексій Іванніков, заступник керівника Сумського кластеру LNZ Group з тваринництва: «Ми це робимо для збалансування раціону молодняка, адже злаковий сінаж, а іншими словами - озиме жито при технологічно правильній заготівлі дає 100% засвоюваності». Керівник підприємства Сергій Пасько розповідає, що вони постійно збільшують поголів’я ВРХ, а відтак мають на меті раціонально використовувати як посівні площі, так і працю людей. Сергій Пасько, керівник агрофірми «Колос»: «Сьогодні у нас жнива озимого жита на корм, і вже завтра на цих полях сіємо кукурудзу. Це наша оптимізація ресурсів і земельних площ. Завтра ж розпочинаємо робити сінаж з люцерни, тобто до відгодівлі ВРХ і її молодняка підходимо комплексно і, в той же час, диференційовано».

Також, за словами Сергія Паська, при заготівлі злакового сінажу їх підприємство робить менше агрономічних прийомів, що дає більшу рентабельність виробництва і зменшує собівартість заготовлених кормів.